Waar ligt Andel, Groningen in Nederland?

 

Andel is gevestigd in de regio Groningen in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Anderson Lake, Andersons Crossroads, Andenne, Andelfinger Berg, Andevonomby

Hier ziet u waar Andel op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Er zijn 2 plaatsen met de naam Andel in Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Andel op de kaart?




Webcams vlakbij Andel

t Zandt › North-east: Vinkenpad.


t Zandt › North-east: Vinkenpad - Overdag
Recent
t Zandt › North-east: Vinkenpad - Recent

Het Hogeland › North-east.


Het Hogeland › North-east - Overdag
Recent
Het Hogeland › North-east - Recent

Borkum: Obere Strandpromenade.


Borkum: Obere Strandpromenade - Overdag
Recent
Borkum: Obere Strandpromenade - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Andel ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Groningen en afstand vanaf Andel.

Plaats#Inwonerskmmijl
Groningen11799951912
Stadskanaal2343165031
Delfzijl3284732918
Veendam4280994025
Leek5199312717
Haren6187752616
Winschoten7187034528
Zuidhorn8183381610
Vlagtwedde9170475635
Slochteren10153172717

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Andel.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581115898
Rotterdam2603851212132
The Hague3476587208129
Utrecht4267044172107
Eindhoven5210498227141
Tilburg6206858222138
Almere718645714087
Groningen81799951912
Breda9168934233145
Nijmegen10158707179111


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Groningen bestaat uit 686 plaatsen.

Andel is nummer 31 in de regio Groningen.

De stad is nummer 521 in Nederland.

Waar ligt Andel, Groningen in Nederland?