Waar ligt Witakkersvaart in Nederland?

 

Witakkersvaart is gevestigd in de regio Friesland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Witachan, Witanowice, Witana, Witaszyczki, Witankowo

Hier ziet u waar Witakkersvaart op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Witakkersvaart op de kaart?




Webcams vlakbij Witakkersvaart

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Witakkersvaart)

Parma › North-west.


Parma › North-west - Overdag
Recent
Parma › North-west - Recent

Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town.


Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Overdag
Recent
Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Recent

Milan: Duomo di Milano.


Milan: Duomo di Milano - Overdag
Recent
Milan: Duomo di Milano - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Witakkersvaart ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Friesland en afstand vanaf Witakkersvaart.

Plaats#Inwonerskmmijl
Leeuwarden1924944327
Heerenveen2437153119
Sneek3345622314
Harlingen4156153522
Kollumerland5137816037
Aalsum6-6339
Aalzum7-6339
Aasterein8-6138
Abbega9-1811
Abbegaasterketting10-1912

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Witakkersvaart.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam17458116943
Rotterdam260385112678
The Hague347658711974
Utrecht42670448955
Eindhoven521049815898
Tilburg620685814590
Almere71864575635
Groningen81799958050
Breda916893415194
Nijmegen1015870711773


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Friesland bestaat uit 1005 plaatsen.

Waar ligt Witakkersvaart in Nederland?