Waar ligt Veenoord, Friesland in Nederland?

 

Veenoord is gevestigd in de regio Friesland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Veenhuizen, Veenhuizerveen, Veentangen, Veenzijde, Veenwouden

Hier ziet u waar Veenoord op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Er zijn 2 plaatsen met de naam Veenoord in Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Veenoord op de kaart?




Webcams vlakbij Veenoord

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Veenoord)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Veenoord ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Friesland en afstand vanaf Veenoord.

Plaats#Inwonerskmmijl
Leeuwarden1924944226
Heerenveen2437152717
Sneek3345624528
Harlingen4156156440
Kollumerland5137813522
Aalsum6-4528
Aalzum7-4528
Aasterein8-7949
Abbega9-5132
Abbegaasterketting10-5132

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Veenoord.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581111974
Rotterdam2603851172107
The Hague3476587171106
Utrecht426704412980
Eindhoven5210498180112
Tilburg6206858177110
Almere718645710062
Groningen81799952918
Breda9168934188117
Nijmegen1015870713282


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Friesland bestaat uit 1005 plaatsen.

Veenoord is nummer 893 in de regio Friesland.

De stad is nummer 7931 in Nederland.

Waar ligt Veenoord, Friesland in Nederland?