Waar ligt Oudmirderveld in Nederland?

 

Oudmirderveld is gevestigd in de regio Friesland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Oudmirderveld, Oudmaarseveen

Hier ziet u waar Oudmirderveld op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Oudmirderveld op de kaart?




Webcams vlakbij Oudmirderveld

De Fryske Marren › North: Stichting Skarsweagen - Kolmeersland - Roerkoning - Sneekermeer.


De Fryske Marren › North: Stichting Skarsweagen - Kolmeersland - Roerkoning - Sneekermeer - Overdag
Recent
De Fryske Marren › North: Stichting Skarsweagen - Kolmeersland - Roerkoning - Sneekermeer - Recent

Hindeloopen › North-east: Jachthaven Hindeloopen - Segelhafen.


Hindeloopen › North-east: Jachthaven Hindeloopen - Segelhafen - Overdag
Recent
Hindeloopen › North-east: Jachthaven Hindeloopen - Segelhafen - Recent

Heerenveen › North-west: Jachthaven De Welle.


Heerenveen › North-west: Jachthaven De Welle - Overdag
Recent
Heerenveen › North-west: Jachthaven De Welle - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Oudmirderveld ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Friesland en afstand vanaf Oudmirderveld.

Plaats#Inwonerskmmijl
Leeuwarden1924944025
Heerenveen2437152113
Sneek3345622113
Harlingen4156153924
Kollumerland5137815333
Aalsum6-6037
Aalzum7-6037
Aasterein8-6440
Abbega9-1912
Abbegaasterketting10-2113

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Oudmirderveld.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam17458117647
Rotterdam260385113081
The Hague347658712678
Utrecht42670449257
Eindhoven521049815697
Tilburg620685814691
Almere71864576037
Groningen81799957245
Breda916893415496
Nijmegen1015870711471


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Friesland bestaat uit 1005 plaatsen.

Waar ligt Oudmirderveld in Nederland?