Waar ligt Oldeholtpade in Nederland?

 

Oldeholtpade is gevestigd in de regio Friesland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Olderøya, Olderfjord, Oldeani, Olderdal, Oldelamer

Hier ziet u waar Oldeholtpade op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Oldeholtpade op de kaart?




Webcams vlakbij Oldeholtpade

Heerenveen › North-west: Jachthaven De Welle.


Heerenveen › North-west: Jachthaven De Welle - Overdag
Recent
Heerenveen › North-west: Jachthaven De Welle - Recent

De Fryske Marren.


De Fryske Marren - Overdag
Recent
De Fryske Marren - Recent

Noordoostpolder › South.


Noordoostpolder › South - Overdag
Recent
Noordoostpolder › South - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Oldeholtpade ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Friesland en afstand vanaf Oldeholtpade.

Plaats#Inwonerskmmijl
Leeuwarden1924943723
Heerenveen243715117
Sneek3345622918
Harlingen4156155132
Kollumerland5137814226
Aalsum6-5031
Aalzum7-5031
Aasterein8-7245
Abbega9-3421
Abbegaasterketting10-3522

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Oldeholtpade.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam17458119760
Rotterdam260385115194
The Hague347658714892
Utrecht426704410867
Eindhoven5210498166103
Tilburg620685815999
Almere71864577748
Groningen81799955031
Breda9168934171106
Nijmegen1015870711974


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Friesland bestaat uit 1005 plaatsen.

Oldeholtpade is nummer 610 in de regio Friesland.

De stad is nummer 5819 in Nederland.

Waar ligt Oldeholtpade in Nederland?