Waar ligt Luxwoude in Nederland?

 

Luxwoude is gevestigd in de regio Friesland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Luxwolde, Luxwoude, Luxwesa

Hier ziet u waar Luxwoude op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Luxwoude op de kaart?




Webcams vlakbij Luxwoude

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Luxwoude)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Luxwoude ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Friesland en afstand vanaf Luxwoude.

Plaats#Inwonerskmmijl
Leeuwarden1924942616
Heerenveen24371564
Sneek3345622113
Harlingen4156154226
Kollumerland5137813119
Aalsum6-3924
Aalzum7-3924
Aasterein8-6138
Abbega9-2717
Abbegaasterketting10-2717

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Luxwoude.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581110163
Rotterdam260385115697
The Hague347658715395
Utrecht426704411672
Eindhoven5210498175109
Tilburg6206858169105
Almere71864578452
Groningen81799954528
Breda9168934179111
Nijmegen1015870713081


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Friesland bestaat uit 1005 plaatsen.

Luxwoude is nummer 512 in de regio Friesland.

De stad is nummer 4969 in Nederland.

Waar ligt Luxwoude in Nederland?