Waar ligt De Wieken in Nederland?

 

De Wieken is gevestigd in de regio Friesland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

De Winkel, De Wielewaal, De Weeldschestraat, De Woudfennen, De Waag

Hier ziet u waar De Wieken op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt De Wieken op de kaart?




Webcams vlakbij De Wieken

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van De Wieken)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt De Wieken ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Friesland en afstand vanaf De Wieken.

Plaats#Inwonerskmmijl
Leeuwarden1924942314
Heerenveen2437152113
Sneek3345623119
Harlingen4156154729
Kollumerland5137811811
Aalsum6-2616
Aalzum7-2616
Aasterein8-6037
Abbega9-3723
Abbegaasterketting10-3924

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf De Wieken.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581111773
Rotterdam2603851172107
The Hague3476587167104
Utrecht426704413282
Eindhoven5210498190118
Tilburg6206858183114
Almere718645710062
Groningen81799953220
Breda9168934193120
Nijmegen1015870714389


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Friesland bestaat uit 1005 plaatsen.

De Wieken is nummer 183 in de regio Friesland.

De stad is nummer 2026 in Nederland.

Waar ligt De Wieken in Nederland?