Waar ligt Langelo, Drenthe in Nederland?

 

Langelo is gevestigd in de regio Drenthe in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Làng Giat, Làng Tao, Langar Khwaja, Langaplantjai, Langevatnet

Hier ziet u waar Langelo op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Er zijn 2 plaatsen met de naam Langelo in Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Langelo op de kaart?




Webcams vlakbij Langelo

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Langelo)

Parma › North-west.


Parma › North-west - Overdag
Recent
Parma › North-west - Recent

Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town.


Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Overdag
Recent
Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Recent

Milan: Duomo di Milano.


Milan: Duomo di Milano - Overdag
Recent
Milan: Duomo di Milano - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Langelo ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Drenthe en afstand vanaf Langelo.

Plaats#Inwonerskmmijl
Emmen11123334528
Assen264940138
Hoogeveen3537404025
Coevorden4351135132
Tynaarlo532389117
Meppel6310494729
1e Exloërmond7-3924
2e Exloërmond8-4025
2e Valthermond9-4528
Aalden10-3924

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Langelo.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581113282
Rotterdam2603851185115
The Hague3476587183114
Utrecht426704414389
Eindhoven5210498195121
Tilburg6206858192119
Almere718645711370
Groningen81799951610
Breda9168934203126
Nijmegen1015870714590


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Drenthe bestaat uit 518 plaatsen.

Langelo is nummer 262 in de regio Drenthe.

De stad is nummer 4648 in Nederland.

Waar ligt Langelo, Drenthe in Nederland?