Waar ligt Monumento a Hidalgo in Mexico?

 

Monumento a Hidalgo is gevestigd in de regio Guanajuato in Mexico!

Zoek de plaatsnaam:

Monumento al Campesino, Monument aux morts, Monument du 15e régiment d’infanterie, 2e régiment d’infanterie westphalien, Monumento do Imigrante, Monumento

Hier ziet u waar Monumento a Hidalgo op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Mexico.


Waar ligt Monumento a Hidalgo op de kaart?




Webcams vlakbij Monumento a Hidalgo

Guanajuato: Panorámica.


Guanajuato: Panorámica - Overdag
Recent
Guanajuato: Panorámica - Recent

Bernal.


Bernal - Overdag
Recent
Bernal - Recent

Tequisquiapan: Queretaro.


Tequisquiapan: Queretaro - Overdag
Recent
Tequisquiapan: Queretaro - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Monumento a Hidalgo ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Guanajuato en afstand vanaf Monumento a Hidalgo.

Plaats#Inwonerskmmijl
León1111466211169
Irapuato23395686037
Celaya330591321
Salamanca41386204025
Guanajuato5783687144
San Francisco del Rincón66695112175
Silao7651987949
Valle de Santiago8605314327
Cortazar956363138
Acámbaro10562655534

Top 10 plaatsen in Mexico en afstand vanaf Monumento a Hidalgo.

Plaats # Inwonerskmmijl
Mexico18720916212132
Ecatepec21806297211131
Guadalajara31640649262163
Juarez414030251370851
Puebla51392137319198
Tijuana6137649420891298
Nezahualcóyotl71232565224139
Monterrey81122912575357
León9111466211169
Zapopan10987555270168



Reisadvies Mexico

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Mexico via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Mexicoo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Mexico



Reisinformatie Mexico

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Mexico. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Mexico

Info

Statistieken en Geografie

Mexico bestaat uit 62116 plaatsen in 32 regio's.

De regio Guanajuato bestaat uit 2321 plaatsen.

Waar ligt Monumento a Hidalgo in Mexico?