Waar ligt Urugamuwa East in Sri Lanka?

 

Urugamuwa East is gevestigd in de regio Southern in Sri Lanka!

Zoek de plaatsnaam:

Urugamuwa East, Uruguay, Uruguaina, Urugala, Uruguay, Lago

Hier ziet u waar Urugamuwa East op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Sri Lanka.


Waar ligt Urugamuwa East op de kaart?




Webcams vlakbij Urugamuwa East

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Urugamuwa East)

Bradwell > South-West: Mam Tor.


Bradwell > South-West: Mam Tor - Overdag
Recent
Bradwell > South-West: Mam Tor - Recent

Two Harbors: Catalina Island - Webcam.


Two Harbors: Catalina Island - Webcam - Overdag
Recent
Two Harbors: Catalina Island - Webcam - Recent

Santa Margherita Ligure > South-East: Baia di Paraggi.


Santa Margherita Ligure > South-East: Baia di Paraggi - Overdag
Recent
Santa Margherita Ligure > South-East: Baia di Paraggi - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Urugamuwa East ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Southern en afstand vanaf Urugamuwa East.

Plaats#Inwonerskmmijl
Galle1931345031
Matara243233149
Weligama3221832717
Hambantota4115985132
Sigiriya51001217135
Abakolawewa6-2616
Abesekaragama7-3522
Abeyesekaragama8-3522
Acharigama9-3220
Acharigoda10-6138

Top 10 plaatsen in Sri Lanka en afstand vanaf Urugamuwa East.

Plaats # Inwonerskmmijl
Colombo164811913886
Moratuwa218506212276
Jaffna3169126414257
Negombo4137246163101
Chavakachcheri5121897410255
Kotte611819913081
Kandy711172014590
Trincomalee8108434293182
Kalmunai9100172203126
Galle10931345031



Reisadvies Sri Lanka

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Sri Lanka via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Sri Lankao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Sri Lanka



Reisinformatie Sri Lanka

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Sri Lanka. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Sri Lanka

Info

Statistieken en Geografie

Sri Lanka bestaat uit 18214 plaatsen in 7 regio's.

De regio Southern bestaat uit 2202 plaatsen.

Urugamuwa East is nummer 1980 in de regio Southern.

De stad is nummer 16536 in Sri Lanka.

Waar ligt Urugamuwa East in Sri Lanka?




Regio's in Sri Lanka