Waar ligt Vantarumoolai in Sri Lanka?

 

Vantarumoolai is gevestigd in de regio LK in Sri Lanka!

Zoek de plaatsnaam:

Vantarumoolai, Vantoux lès Dijon, Vantsfjörður, Vantino, Vánta

Hier ziet u waar Vantarumoolai op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Sri Lanka.


Waar ligt Vantarumoolai op de kaart?




Webcams vlakbij Vantarumoolai

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Vantarumoolai)

San Sebastin > South: San Sebastian.


San Sebastin > South: San Sebastian - Overdag
Recent
San Sebastin > South: San Sebastian - Recent

Ortsbeirat 1 : Diedrichshagen,Seebad Warnemunde: Warnemnde - Strand und Hafeneinfahrt.


Ortsbeirat 1 : Diedrichshagen,Seebad Warnemunde: Warnemnde - Strand und Hafeneinfahrt - Overdag
Recent
Ortsbeirat 1 : Diedrichshagen,Seebad Warnemunde: Warnemnde - Strand und Hafeneinfahrt - Recent

Weyregg am Attersee: Weyregg - sterreich, Ober - Blick vom Cafe Eichhorn auf den Attersee.


Weyregg am Attersee: Weyregg - sterreich, Ober - Blick vom Cafe Eichhorn auf den Attersee - Overdag
Recent
Weyregg am Attersee: Weyregg - sterreich, Ober - Blick vom Cafe Eichhorn auf den Attersee - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Vantarumoolai ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in LK en afstand vanaf Vantarumoolai.

Plaats#Inwonerskmmijl
Jaffna1169126270168
Chavakachcheri2121897257160
Trincomalee31084349358
Kalmunai41001725132
Point Pedro589944267166
Batticaloa6867431811
Valvedditturai778324272169
Vavuniya86017415898
Eravur92297953
Amparai10183515836

Top 10 plaatsen in Sri Lanka en afstand vanaf Vantarumoolai.

Plaats # Inwonerskmmijl
Colombo1648119212132
Moratuwa2185062219136
Jaffna3169126270168
Negombo4137246201125
Chavakachcheri5121897257160
Kotte6118199208129
Kandy711172011773
Trincomalee81084349358
Kalmunai91001725132
Galle1093134245152



Reisadvies Sri Lanka

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Sri Lanka via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Sri Lankao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Sri Lanka



Reisinformatie Sri Lanka

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Sri Lanka. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Sri Lanka

Info

Statistieken en Geografie

Sri Lanka bestaat uit 18214 plaatsen in 7 regio's.

De regio LK bestaat uit 2422 plaatsen.

Vantarumoolai is nummer 2274 in de regio LK.

De stad is nummer 16708 in Sri Lanka.

Waar ligt Vantarumoolai in Sri Lanka?




Regio's in Sri Lanka