Waar ligt Thumpalai in Sri Lanka?

 

Thumpalai is gevestigd in de regio LK in Sri Lanka!

Zoek de plaatsnaam:

Thumb Peak, Thumgaon, Thumb Lake, Thumersbach, Thum Ðán

Hier ziet u waar Thumpalai op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Sri Lanka.


Waar ligt Thumpalai op de kaart?




Webcams vlakbij Thumpalai

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Thumpalai)

Oberammergau: Wank - Estergebirge - Garmisch-Partenkirchen - Ammergebirge - Alpspitze - Berghtte Schachenhaus 1866m - Wetterstein - Zugspitze - Dreitorspitze - Nordkette - Karwendelgebirge - Munich - Augsburg.


Oberammergau: Wank - Estergebirge - Garmisch-Partenkirchen - Ammergebirge - Alpspitze - Berghtte Schachenhaus 1866m - Wetterstein - Zugspitze - Dreitorspitze - Nordkette - Karwendelgebirge - Munich - Augsburg - Overdag
Recent
Oberammergau: Wank - Estergebirge - Garmisch-Partenkirchen - Ammergebirge - Alpspitze - Berghtte Schachenhaus 1866m - Wetterstein - Zugspitze - Dreitorspitze - Nordkette - Karwendelgebirge - Munich - Augsburg - Recent

Heber > South-West: Heber City.


Heber > South-West: Heber City - Overdag
Recent
Heber > South-West: Heber City - Recent

Fox Glacier > North: SH.


Fox Glacier > North: SH - Overdag
Recent
Fox Glacier > North: SH - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Thumpalai ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in LK en afstand vanaf Thumpalai.

Plaats#Inwonerskmmijl
Jaffna11691263220
Chavakachcheri21218972113
Trincomalee3108434175109
Kalmunai4100172317197
Point Pedro58994421
Batticaloa686743283176
Valvedditturai778324106
Vavuniya86017412276
Eravur922979272169
Amparai1018351322200

Top 10 plaatsen in Sri Lanka en afstand vanaf Thumpalai.

Plaats # Inwonerskmmijl
Colombo1648119323201
Moratuwa2185062341212
Jaffna31691263220
Negombo4137246293182
Chavakachcheri51218972113
Kotte6118199327203
Kandy7111720283176
Trincomalee8108434175109
Kalmunai9100172317197
Galle1093134418260



Reisadvies Sri Lanka

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Sri Lanka via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Sri Lankao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Sri Lanka



Reisinformatie Sri Lanka

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Sri Lanka. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Sri Lanka

Info

Statistieken en Geografie

Sri Lanka bestaat uit 18214 plaatsen in 7 regio's.

De regio LK bestaat uit 2422 plaatsen.

Thumpalai is nummer 2067 in de regio LK.

De stad is nummer 15707 in Sri Lanka.

Waar ligt Thumpalai in Sri Lanka?




Regio's in Sri Lanka