Waar ligt Alankulam, LK in Sri Lanka?

 

Alankulam is gevestigd in de regio LK in Sri Lanka!

Zoek de plaatsnaam:

Alan-e Bala, Alanyurt, Alan Dagi, Alanka, Alangon

Hier ziet u waar Alankulam op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Sri Lanka.

Er zijn 2 plaatsen met de naam Alankulam in Sri Lanka.


Waar ligt Alankulam op de kaart?




Webcams vlakbij Alankulam

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Alankulam)

Rieti > North-East: G. Ciuffelli Airport.


Rieti > North-East: G. Ciuffelli Airport - Overdag
Recent
Rieti > North-East: G. Ciuffelli Airport - Recent

Surrey > South: , Hwy at th Avenue in White Rock, looking south.


Surrey > South: , Hwy  at th Avenue in White Rock, looking south - Overdag
Recent
Surrey > South: , Hwy  at th Avenue in White Rock, looking south - Recent

Buffalo > West: NY at I-.


Buffalo > West: NY  at I- - Overdag
Recent
Buffalo > West: NY  at I- - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Alankulam ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in LK en afstand vanaf Alankulam.

Plaats#Inwonerskmmijl
Jaffna11691268553
Chavakachcheri21218978452
Trincomalee310843413785
Kalmunai4100172256159
Point Pedro58994410565
Batticaloa686743225140
Valvedditturai77832410364
Vavuniya8601745534
Eravur922979214133
Amparai1018351254158

Top 10 plaatsen in Sri Lanka en afstand vanaf Alankulam.

Plaats # Inwonerskmmijl
Colombo1648119220137
Moratuwa2185062237147
Jaffna31691268553
Negombo4137246190118
Chavakachcheri51218978452
Kotte6118199222138
Kandy7111720190118
Trincomalee810843413785
Kalmunai9100172256159
Galle1093134317197



Reisadvies Sri Lanka

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Sri Lanka via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Sri Lankao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Sri Lanka



Reisinformatie Sri Lanka

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Sri Lanka. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Sri Lanka

Info

Statistieken en Geografie

Sri Lanka bestaat uit 18214 plaatsen in 7 regio's.

De regio LK bestaat uit 2422 plaatsen.

Alankulam is nummer 61 in de regio LK.

De stad is nummer 279 in Sri Lanka.

Waar ligt Alankulam, LK in Sri Lanka?




Regio's in Sri Lanka