Waar ligt Teppankulama in Sri Lanka?

 

Teppankulama is gevestigd in de regio North Central in Sri Lanka!

Zoek de plaatsnaam:

Teppaisamarkandi, Teppo, Teppichbeet, Teppanawa Pahalagama, Teppanawa Ihalagama

Hier ziet u waar Teppankulama op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Sri Lanka.


Waar ligt Teppankulama op de kaart?




Webcams vlakbij Teppankulama

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Teppankulama)

Chernihiv > East: ??????? ????????.


Chernihiv > East: ??????? ???????? - Overdag
Recent
Chernihiv > East: ??????? ???????? - Recent

Sakskobing: Saksobing.


Sakskobing: Saksobing - Overdag
Recent
Sakskobing: Saksobing - Recent

Foskdalsvallen > West: Fjatervalen.


Foskdalsvallen > West: Fjatervalen - Overdag
Recent
Foskdalsvallen > West: Fjatervalen - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Teppankulama ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in North Central en afstand vanaf Teppankulama.

Plaats#Inwonerskmmijl
Anuradhapura16095485
Polonnaruwa2152867949
Acharigama3-4025
Achari Madatugama4-5132
Achchirikulama5-2415
Achirigama6-4025
Achiriyagama7-2717
Adampane8-2113
Aiyatayagama9-2616
Akirikanda10-1912

Top 10 plaatsen in Sri Lanka en afstand vanaf Teppankulama.

Plaats # Inwonerskmmijl
Colombo1648119174108
Moratuwa2185062190118
Jaffna316912615194
Negombo413724614691
Chavakachcheri512189714590
Kotte6118199175109
Kandy711172012276
Trincomalee81084348955
Kalmunai9100172185115
Galle1093134261162



Reisadvies Sri Lanka

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Sri Lanka via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Sri Lankao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Sri Lanka



Reisinformatie Sri Lanka

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Sri Lanka. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Sri Lanka

Info

Statistieken en Geografie

Sri Lanka bestaat uit 18214 plaatsen in 7 regio's.

De regio North Central bestaat uit 1765 plaatsen.

Teppankulama is nummer 1542 in de regio North Central.

De stad is nummer 15529 in Sri Lanka.

Waar ligt Teppankulama in Sri Lanka?




Regio's in Sri Lanka