Waar ligt Friendship Mountain in Jamaica?

 

Friendship Mountain is gevestigd in de regio Westmoreland in Jamaica!

Zoek de plaatsnaam:

Friedrichsaue, Friedrichshof, Friedrichswiese, Friedhof, Friedenshöhe

Hier ziet u waar Friendship Mountain op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Jamaica.

Wereldsteden
Steden in Jamaica die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Friendship Mountain op de kaart?




Webcams vlakbij Friendship Mountain

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Friendship Mountain)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Friendship Mountain ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Westmoreland en afstand vanaf Friendship Mountain.

Plaats#Inwonerskmmijl
Achendown1-2113
Ackendown2-2113
Acton3-106
Acton House4-106
Alma5-1610
Amity6-85
Amity Cross7-85
Amity House8-85
Anglesea9-85
Ashton10-1610

Top 10 plaatsen in Jamaica en afstand vanaf Friendship Mountain.

Plaats # Inwonerskmmijl
Kingston158399913785
Spanish Town214502412175
Portmore310286513081
Montego Bay4828682314
Mandeville5471166641
May Pen6447579358
Half Way Tree71855213785
Port Antonio814235167104
Ocho Rios9945110062
Morant Bay109369179111


Info

Statistieken en Geografie

Jamaica bestaat uit 2661 plaatsen in 14 regio's.

De regio Westmoreland bestaat uit 195 plaatsen.

Waar ligt Friendship Mountain in Jamaica?