Waar ligt Obelisco a Giuseppe Garibaldi in Italië?

 

Obelisco a Giuseppe Garibaldi is gevestigd in de regio Toscana in Italië!

Zoek de plaatsnaam:

Obelisco Esquilino, Obelisco, Obelijos Ežeras, Obelisk, Obelisk

Hier ziet u waar Obelisco a Giuseppe Garibaldi op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Italië.


Waar ligt Obelisco a Giuseppe Garibaldi op de kaart?




Webcams vlakbij Obelisco a Giuseppe Garibaldi

Marina di Pisa: Porto di Pisa.


Marina di Pisa: Porto di Pisa - Overdag
Recent
Marina di Pisa: Porto di Pisa - Recent

Tirrenia › North-West.


Tirrenia › North-West - Overdag
Recent
Tirrenia › North-West - Recent

Pisa.


Pisa - Overdag
Recent
Pisa - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Obelisco a Giuseppe Garibaldi ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Toscana en afstand vanaf Obelisco a Giuseppe Garibaldi.

Plaats#Inwonerskmmijl
Florence13471947949
Prato21789157144
Leghorn3146762149
Arezzo49523313483
Pistoia5852675635
Pisa683803106
Lucca7806172415
Grosseto87232812276
Massa9683183924
Carrara10672284729

Top 10 plaatsen in Italië en afstand vanaf Obelisco a Giuseppe Garibaldi.

Plaats # Inwonerskmmijl
Rome12643736267166
Milan21156903216134
Naples3981284455283
Turin4846489257160
Palermo5669582671417
Genoa658581513483
Bologna736716812477
Florence83471947949
Catania9307331798496
Bari10303049610379



Reisadvies Italië

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Italië via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Italiëo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Italië



Reisinformatie Italië

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Italië. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Italië

Info

Statistieken en Geografie

Italië bestaat uit 20606 plaatsen in 20 regio's.

De regio Toscana bestaat uit 1697 plaatsen.

Waar ligt Obelisco a Giuseppe Garibaldi in Italië?