Waar ligt Villa Spedalotto in Italië?

 

Villa Spedalotto is gevestigd in de regio Sicilia in Italië!

Zoek de plaatsnaam:

Villa Brocchi Colonna, Villa Páez, Villaine, Villahán, Villa La Principessa

Hier ziet u waar Villa Spedalotto op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Italië.

Wereldsteden
Steden in Italië die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Villa Spedalotto op de kaart?




Webcams vlakbij Villa Spedalotto

Bagheria: Centro.


Bagheria: Centro - Overdag
Recent
Bagheria: Centro - Recent

Palermo: Cattedrale di Palermo.


Palermo: Cattedrale di Palermo - Overdag
Recent
Palermo: Cattedrale di Palermo - Recent

Palermo › South: Massimo Theater - Piazza Verdi.


Palermo › South: Massimo Theater - Piazza Verdi - Overdag
Recent
Palermo › South: Massimo Theater - Piazza Verdi - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Villa Spedalotto ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Sicilia en afstand vanaf Villa Spedalotto.

Plaats#Inwonerskmmijl
Palermo1669582149
Catania230733115395
Messina3237956180112
Syracuse4127666193120
Marsala58075510062
Gela67495912980
Ragusa772631167104
Trapani8700319257
Caltanissetta9641898251
Vittoria105676515496

Top 10 plaatsen in Italië en afstand vanaf Villa Spedalotto.

Plaats # Inwonerskmmijl
Rome12643736435270
Milan21156903896557
Naples3981284314195
Turin4846489916569
Palermo5669582149
Genoa6585815801498
Bologna7367168735457
Florence8347194661411
Catania930733115395
Bari10303049444276



Reisadvies Italië

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Italië via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Italiëo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Italië



Reisinformatie Italië

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Italië. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Italië

Info

Statistieken en Geografie

Italië bestaat uit 20606 plaatsen in 20 regio's.

De regio Sicilia bestaat uit 1041 plaatsen.

Waar ligt Villa Spedalotto in Italië?