Waar ligt Scuola elementare Forlanini in Italië?

 

Scuola elementare Forlanini is gevestigd in de regio Emilia-Romagna in Italië!

Zoek de plaatsnaam:

Scuol, Scuola Elementare Zollino, Scuola, Scuola Media Zollino, Scuola Grande San Marco

Hier ziet u waar Scuola elementare Forlanini op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Italië.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Scuola elementare Forlanini op de kaart?




Webcams vlakbij Scuola elementare Forlanini

Tresigallo: Piazza di.


Tresigallo: Piazza di - Overdag
Recent
Tresigallo: Piazza di - Recent

Migliarino › South-East.


Migliarino › South-East - Overdag
Recent
Migliarino › South-East - Recent

Cona: Ferrara Est − Cocomaro di.


Cona: Ferrara Est − Cocomaro di - Overdag
Recent
Cona: Ferrara Est − Cocomaro di - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Scuola elementare Forlanini ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Emilia-Romagna en afstand vanaf Scuola elementare Forlanini.

Plaats#Inwonerskmmijl
Bologna13671685836
Modena21806417949
Parma315569312477
Ravenna41433965031
Rimini513203110062
Ferrara61312522616
Forlì71115746842
Piacenza895453177110
Cesena9922808050
Imola10669035534

Top 10 plaatsen in Italië en afstand vanaf Scuola elementare Forlanini.

Plaats # Inwonerskmmijl
Rome12643736328204
Milan21156903224139
Naples3981284483300
Turin4846489335208
Palermo5669582755469
Genoa6585815238148
Bologna73671685836
Florence834719412779
Catania9307331856532
Bari10303049575357



Reisadvies Italië

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Italië via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Italiëo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Italië



Reisinformatie Italië

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Italië. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Italië

Info

Statistieken en Geografie

Italië bestaat uit 20606 plaatsen in 20 regio's.

De regio Emilia-Romagna bestaat uit 2055 plaatsen.

Waar ligt Scuola elementare Forlanini in Italië?