Waar ligt Glanni in IJsland?

Glanni is gevestigd in de regio Myrasysla in IJsland!

Zoek de plaatsnaam:

Glan, Glangavlen, Glan Devon, Glan Spielplatz, Glan

Hier ziet u waar Glanni op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van IJsland.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Glanni op de kaart?


Webcams vlakbij Glanni

Grundarfjordur: Kolįs.


Grundarfjordur: Kolįs - Overdag
Recent
Grundarfjordur: Kolįs - Recent

Jaršlangsstašir: Kolįs.


Jaršlangsstašir: Kolįs - Overdag
Recent
Jaršlangsstašir: Kolįs - Recent

Deildartunga > West: Krauma, geothermal baths & spa at Deildartunguhver - Kleppjįrnsreykir - Deildartunguhver.


Deildartunga > West: Krauma, geothermal baths & spa at Deildartunguhver - Kleppjįrnsreykir - Deildartunguhver - Overdag
Recent
Deildartunga > West: Krauma, geothermal baths & spa at Deildartunguhver - Kleppjįrnsreykir - Deildartunguhver - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Glanni ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Myrasysla en afstand vanaf Glanni.

Plaats#Inwonerskmmijl
Borgarnes117833119
Akrar2-4226
Įlftanes3-4327
Įlftįrtunga4-2415
Alttanes5-4327
Borg6-2918
Gilsbakki7-2717
Hjaršarholt8-64
Htaršarholt9-64
Hvammur10-138

Top 10 plaatsen in IJsland en afstand vanaf Glanni.

Plaats # Inwonerskmmijl
Reykjavķk11139076943
Kópavogur2261577647
Akureyri316563190118
Keflavķk479309559
Akranes556065534
Selfoss653969559
Vestmannaeyjar74203167104
Grindavķk8253911169
Hśsavķk92338241150
Borgarnes1017833119

Reisadvies IJsland

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in IJsland via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in IJslando onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies IJsland



Reisinformatie IJsland

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in IJsland. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie IJsland