Waar ligt George Washington in Hongarije?

 

George Washington is gevestigd in de regio Budapest in Hongarije!

Zoek de plaatsnaam:

George Lake, George Lake, George Island, Georgiyevka, George Eastman Statue

Hier ziet u waar George Washington op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Hongarije.

Wereldsteden
Steden in Hongarije die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt George Washington op de kaart?




Webcams vlakbij George Washington

Budapest.


Budapest - Overdag
Recent
Budapest - Recent

Budapest: Margaret Bridge - Riverside.


Budapest: Margaret Bridge - Riverside - Overdag
Recent
Budapest: Margaret Bridge - Riverside - Recent

Budapest: Duna utca.


Budapest: Duna utca - Overdag
Recent
Budapest: Duna utca - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt George Washington ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Budapest en afstand vanaf George Washington.

Plaats#Inwonerskmmijl
Budapest1170808821
Adyliget2-117
Albertfalva3-106
Angyalföld4-32
Auwinkel5-85
Békásmegyer6-106
Buda7-53
Budafok8-117
Budatétény9-138
Chepel10-106

Top 10 plaatsen in Hongarije en afstand vanaf George Washington.

Plaats # Inwonerskmmijl
Budapest1170808821
Debrecen2204825192119
Miskolc317943014389
Szeged4160609163101
Pécs5156661172107
Gyor612900910968
Nyíregyháza7116809203126
Kecskemét81060628754
Székesfehérvár91037726138
Szombathely1080210188117



Reisadvies Hongarije

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Hongarije via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Hongarijeo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Hongarije



Reisinformatie Hongarije

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Hongarije. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Hongarije

Info

Statistieken en Geografie

Hongarije bestaat uit 18623 plaatsen in 25 regio's.

De regio Budapest bestaat uit 62 plaatsen.

Waar ligt George Washington in Hongarije?