Waar ligt Almerac in Haïti?

 

Almerac is gevestigd in de regio Artibonite in Haïti!

Zoek de plaatsnaam:

Almedíjar, Almeirim, Almesca, Almedalsvatnet, Almetovo

Hier ziet u waar Almerac op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Haïti.

Wereldsteden
Steden in Haïti die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Almerac op de kaart?




Webcams vlakbij Almerac

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Almerac)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Almerac ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Artibonite en afstand vanaf Almerac.

Plaats#Inwonerskmmijl
Gonaïves1849661811
Saint-Marc2662305333
Verrettes3488116138
Desdunes4129903421
Dessalines5123133421
Achien6-6138
Acul Basse Terre7-4025
Acul Dipson8-4025
Adino9-138
Adjoux10-3522

Top 10 plaatsen in Haïti en afstand vanaf Almerac.

Plaats # Inwonerskmmijl
Port-au-Prince1123475011974
Carrefour243959011773
Delmas337719411974
Cap-Haïtien41348234327
Pétionville510823512477
Gonaïves6849661811
Saint-Marc7662305333
Les Cayes859323196122
Verrettes9488116138
Port-de-Paix10346594830


Info

Statistieken en Geografie

Haïti bestaat uit 10644 plaatsen in 8 regio's.

De regio Artibonite bestaat uit 1749 plaatsen.

Almerac is nummer 14 in de regio Artibonite.

De stad is nummer 86 in Haïti.

Waar ligt Almerac in Haïti?