Waar ligt Spomenik palim borcima i žrtvama fašizma in Kroatië?

Spomenik palim borcima i žrtvama fašizma is gevestigd in de regio Istarska in Kroatië!

Zoek de plaatsnaam:

Spomenik palim borcima, Spomenik padlim partizanom gornikom, Spomenik NOB, Spomenik palim borcima u NOB-u, Spomenik trem padlim partizanom

Hier ziet u waar Spomenik palim borcima i žrtvama fašizma op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Kroatië.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Spomenik palim borcima i žrtvama fašizma op de kaart?


Webcams vlakbij Spomenik palim borcima i žrtvama fašizma

Portoro?: G2-111, Valeta - Se?ovlje, Valeta.


Portoro?: G2-111, Valeta - Se?ovlje, Valeta - Overdag
Recent
Portoro?: G2-111, Valeta - Se?ovlje, Valeta - Recent

Brtonigla: KARGO.


Brtonigla: KARGO - Overdag
Recent
Brtonigla: KARGO - Recent

Crveni Vrh: Pizzeria Laura - Gulf of Piran - Piran - Portoro?.


Crveni Vrh: Pizzeria Laura - Gulf of Piran - Piran - Portoro? - Overdag
Recent
Crveni Vrh: Pizzeria Laura - Gulf of Piran - Piran - Portoro? - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Spomenik palim borcima i žrtvama fašizma ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Istarska en afstand vanaf Spomenik palim borcima i žrtvama fašizma.

Plaats#Inwonerskmmijl
Pula1590796842
Rovinj2135334226
Porec3104992616
Buje4301653
Abrega5-1811
Albona6-5534
Albona d'Istria7-5534
Altura di Nesázio8-6641
Anita9-3421
Antenal10-1610

Top 10 plaatsen in Kroatië en afstand vanaf Spomenik palim borcima i žrtvama fašizma.

Plaats # Inwonerskmmijl
Zagreb1698967188117
Split2176315311193
Rijeka31411736138
Osijek488141394245
Zadar571258195121
Slavonski Brod660742344214
Pula7590796842
Sesvete852412198123
Karlovac94812315093
Varazdin1041808230143

Reisadvies Kroatië

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Kroatië via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Kroatiëo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Kroatië



Reisinformatie Kroatië

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Kroatië. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Kroatië