Waar ligt Rochdale War Memorial in Engeland?

Rochdale War Memorial is gevestigd in de regio Rochdale in Engeland!

Zoek de plaatsnaam:

Rochers des Jourdain, Rochov, Roche-lès-Clerval, Roche Kawann, Rocher Ministukuapisk

Hier ziet u waar Rochdale War Memorial op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Verenigd Koninkrijk.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Rochdale War Memorial op de kaart?


Webcams vlakbij Rochdale War Memorial

Diggle > South-East: Running Hill Lane.


Diggle > South-East: Running Hill Lane - Overdag
Recent
Diggle > South-East: Running Hill Lane - Recent

Manchester: London Road.


Manchester: London Road - Overdag
Recent
Manchester: London Road - Recent

City Airport Manchester > East.


City Airport Manchester > East - Overdag
Recent
City Airport Manchester > East - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Rochdale War Memorial ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Rochdale en afstand vanaf Rochdale War Memorial.

Plaats#Inwonerskmmijl
Rochdale19755000
Middleton24558985
Heywood32801653
Birch4-64
Borough of Rochdale5-00
Castleton6-32
Littleborough7-53
Milnrow8-53
New Hey9-53
Smithy Bridge10-32

Top 10 plaatsen in Verenigd Koninkrijk en afstand vanaf Rochdale War Memorial.

Plaats # Inwonerskmmijl
London17421228272169
Birmingham298433612980
Glasgow3610271280174
Belfast4585994269167
Liverpool54689466037
Leeds64551244327
Sheffield74470485132
Edinburgh8435794269167
Bristol9430714243151
Manchester10395516138

Reisadvies Verenigd Koninkrijk

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Verenigd Koninkrijk via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Verenigd Koninkrijko onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Verenigd Koninkrijk



Reisinformatie Verenigd Koninkrijk

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Verenigd Koninkrijk. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Verenigd Koninkrijk