Waar ligt The King's Stone in Engeland?

The King's Stone is gevestigd in de regio Northumberland in Engeland!

Zoek de plaatsnaam:

The Lance, The Outpost In Kruger Natl Pa, The Calves, The Busby Hotel, The Couple

Hier ziet u waar The King's Stone op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Verenigd Koninkrijk.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt The King's Stone op de kaart?


Webcams vlakbij The King's Stone

Tweedmouth: Berwick Upon Tweed Sailing Club.


Tweedmouth: Berwick Upon Tweed Sailing Club - Overdag
Recent
Tweedmouth: Berwick Upon Tweed Sailing Club - Recent

Greenlaw: WeatherCam.


Greenlaw: WeatherCam - Overdag
Recent
Greenlaw: WeatherCam - Recent

Soutra Hill: Live A68 - North) traffic weather camera Scottish Borders.


Soutra Hill: Live A68 - North) traffic weather camera Scottish Borders - Overdag
Recent
Soutra Hill: Live A68 - North) traffic weather camera Scottish Borders - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt The King's Stone ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Northumberland en afstand vanaf The King's Stone.

Plaats#Inwonerskmmijl
Blyth1363567245
Cramlington2299857446
Ashington3275466440
Acklington4-5132
Acomb5-7245
Akeld6-138
Allendale Town7-8251
Allenheads8-9358
Allerdean9-117
Almwick10-4025

Top 10 plaatsen in Verenigd Koninkrijk en afstand vanaf The King's Stone.

Plaats # Inwonerskmmijl
London17421228480298
Birmingham2984336354220
Glasgow361027113081
Belfast4585994266165
Liverpool5468946253157
Leeds6455124208129
Sheffield7447048256159
Edinburgh84357947245
Bristol9430714467290
Manchester10395516238148

Reisadvies Verenigd Koninkrijk

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Verenigd Koninkrijk via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Verenigd Koninkrijko onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Verenigd Koninkrijk



Reisinformatie Verenigd Koninkrijk

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Verenigd Koninkrijk. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Verenigd Koninkrijk