Waar ligt Anciennes carrières in Frankrijk?

 

Anciennes carrières is gevestigd in de regio Limousin in Frankrijk!

Zoek de plaatsnaam:

Anciennes halles, Ancien Moulin, Ancien Prieuré, Ancien Dégrad Jougla, Ancient Rock Paintings

Hier ziet u waar Anciennes carrières op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Frankrijk.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Anciennes carrières op de kaart?




Webcams vlakbij Anciennes carrières

Limoges: vue de 3iL.


Limoges: vue de 3iL - Overdag
Recent
Limoges: vue de 3iL - Recent

Limoges: Eglise Saint Michel des Lions − Gare de Limoges-Bénédictins − Cathédrale Saint-Étienne de Limoges.


Limoges: Eglise Saint Michel des Lions − Gare de Limoges-Bénédictins − Cathédrale Saint-Étienne de Limoges - Overdag
Recent
Limoges: Eglise Saint Michel des Lions − Gare de Limoges-Bénédictins − Cathédrale Saint-Étienne de Limoges - Recent

La Maladrerie › North-West: Paysage et ciel.


La Maladrerie › North-West: Paysage et ciel - Overdag
Recent
La Maladrerie › North-West: Paysage et ciel - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Anciennes carrières ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Limousin en afstand vanaf Anciennes carrières.

Plaats#Inwonerskmmijl
Limoges11345492616
Brive-la-Gaillarde2490925534
Tulle3147285635
Guéret4138348050
Saint-Junien5107794025
Ussel6104208452
Affieux7-4226
Agnoux8-5534
Ahun9-8251
Aigueperse10-2415

Top 10 plaatsen in Frankrijk en afstand vanaf Anciennes carrières.

Plaats # Inwonerskmmijl
Paris12110694372231
Marseille2792823418260
Lyon3463700282175
Toulouse4411145224139
Nice5341621521324
Nantes6284677278173
Strasbourg7273506597371
Montpellier8238887304189
Bordeaux9219311166103
Rennes10213334356221



Reisadvies Frankrijk

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Frankrijk via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Frankrijko onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Frankrijk



Reisinformatie Frankrijk

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Frankrijk. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Frankrijk

Info

Statistieken en Geografie

Frankrijk bestaat uit 66362 plaatsen in 22 regio's.

De regio Limousin bestaat uit 2313 plaatsen.

Waar ligt Anciennes carrières in Frankrijk?