Waar ligt Tour des Cordeliers in Frankrijk?

 

Tour des Cordeliers is gevestigd in de regio Bourgogne in Frankrijk!

Zoek de plaatsnaam:

Touré, Tourrete, Touro, Tour des Lombards, Tours Val de Loire Airport

Hier ziet u waar Tour des Cordeliers op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Frankrijk.


Waar ligt Tour des Cordeliers op de kaart?




Webcams vlakbij Tour des Cordeliers

Beaune › East: Bourgogne-Franche-Comté - Windsock - Airfield.


Beaune › East: Bourgogne-Franche-Comté - Windsock - Airfield - Overdag
Recent
Beaune › East: Bourgogne-Franche-Comté - Windsock - Airfield - Recent

Champforgeuil › West: Chalon - Bourgogne-Franche-Comté.


Champforgeuil › West: Chalon - Bourgogne-Franche-Comté - Overdag
Recent
Champforgeuil › West: Chalon - Bourgogne-Franche-Comté - Recent

Mesmont › East: A38.


Mesmont › East: A38 - Overdag
Recent
Mesmont › East: A38 - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Tour des Cordeliers ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Bourgogne en afstand vanaf Tour des Cordeliers.

Plaats#Inwonerskmmijl
Dijon11536923522
Chalon-sur-Saône2479682616
Nevers34052012779
Auxerre43751512980
Mâcon5330047949
Sens627060175109
Le Creusot7248364025
Beaune82257300
Montceau-les-Mines9193755333
Autun10156844226

Top 10 plaatsen in Frankrijk en afstand vanaf Tour des Cordeliers.

Plaats # Inwonerskmmijl
Paris12110694277172
Marseille2792823418260
Lyon346370014288
Toulouse4411145465289
Nice5341621414257
Nantes6284677484301
Strasbourg7273506282175
Montpellier8238887386240
Bordeaux9219311484301
Rennes10213334504313



Reisadvies Frankrijk

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Frankrijk via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Frankrijko onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Frankrijk



Reisinformatie Frankrijk

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Frankrijk. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Frankrijk

Info

Statistieken en Geografie

Frankrijk bestaat uit 66362 plaatsen in 22 regio's.

De regio Bourgogne bestaat uit 3868 plaatsen.

Waar ligt Tour des Cordeliers in Frankrijk?