Waar ligt Llano de la Vela in Spanje?

 

Llano de la Vela is gevestigd in de regio Castilla y Leon in Spanje!

Zoek de plaatsnaam:

Llanigon, Llangenny, Llano de Santiago, Llanelltyd, Llanafanfawr

Hier ziet u waar Llano de la Vela op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Spanje.


Waar ligt Llano de la Vela op de kaart?




Webcams vlakbij Llano de la Vela

Lerma: Webcam de.


Lerma: Webcam de - Overdag
Recent
Lerma: Webcam de - Recent

Palencia: Av Santander.


Palencia: Av Santander - Overdag
Recent
Palencia: Av Santander - Recent

Burgos › South: Statue of El Cid.


Burgos › South: Statue of El Cid - Overdag
Recent
Burgos › South: Statue of El Cid - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Llano de la Vela ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Castilla y Leon en afstand vanaf Llano de la Vela.

Plaats#Inwonerskmmijl
Valladolid13158595635
Burgos21683197647
Salamanca315517515999
León412748015898
Palencia5774385031
Zamora66316014389
Ponferrada761134229142
Segovia8559028955
Ávila94940813282
Miranda de Ebro103638614087

Top 10 plaatsen in Spanje en afstand vanaf Llano de la Vela.

Plaats # Inwonerskmmijl
Madrid1310264415194
Barcelona21570378520323
Valencia3769897401249
Sevilla4686647512318
Zaragoza5635509264164
Málaga6557875558347
Murcia7410364486302
Palma8378884615382
Las Palmas936541818331139
Bilbao10349270193120



Reisadvies Spanje

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Spanje via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Spanjeo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Spanje



Reisinformatie Spanje

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Spanje. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Spanje

Info

Statistieken en Geografie

Spanje bestaat uit 31496 plaatsen in 17 regio's.

De regio Castilla y Leon bestaat uit 6266 plaatsen.

Waar ligt Llano de la Vela in Spanje?