Waar ligt Torre de San Cristóbal in Spanje?

 

Torre de San Cristóbal is gevestigd in de regio Castilla-La Mancha in Spanje!

Zoek de plaatsnaam:

Torre de Mosqueira, Torrente Uria, Torrehuaico, Torrente de Bescarán, Torrente Malotempo

Hier ziet u waar Torre de San Cristóbal op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Spanje.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Torre de San Cristóbal op de kaart?




Webcams vlakbij Torre de San Cristóbal

Toledo: La Reconquista.


Toledo: La Reconquista - Overdag
Recent
Toledo: La Reconquista - Recent

Toledo: Puerta de Bisagra en.


Toledo: Puerta de Bisagra en - Overdag
Recent
Toledo: Puerta de Bisagra en - Recent

Toledo: Hospital de Talavera.


Toledo: Hospital de Talavera - Overdag
Recent
Toledo: Hospital de Talavera - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Torre de San Cristóbal ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Castilla-La Mancha en afstand vanaf Torre de San Cristóbal.

Plaats#Inwonerskmmijl
Albacete1155083209130
Talavera de la Reina2827046943
Guadalajara37961611370
Toledo47505421
Ciudad Real5646259760
Puertollano64913013081
Cuenca747500163101
Tomelloso83132011672
Hellín928691249155
Alcázar de San Juan10269768754

Top 10 plaatsen in Spanje en afstand vanaf Torre de San Cristóbal.

Plaats # Inwonerskmmijl
Madrid131026446842
Barcelona21570378550342
Valencia3769897317197
Sevilla4686647323201
Zaragoza5635509332206
Málaga6557875349217
Murcia7410364325202
Palma8378884573356
Las Palmas936541816741040
Bilbao10349270389242



Reisadvies Spanje

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Spanje via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Spanjeo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Spanje



Reisinformatie Spanje

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Spanje. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Spanje

Info

Statistieken en Geografie

Spanje bestaat uit 31496 plaatsen in 17 regio's.

De regio Castilla-La Mancha bestaat uit 2148 plaatsen.

Waar ligt Torre de San Cristóbal in Spanje?