Waar ligt Põlde in Estland?

 

Põlde is gevestigd in de regio Viljandimaa in Estland!

Zoek de plaatsnaam:

Hier ziet u waar Põlde op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Estland.

Wereldsteden
Steden in Estland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Põlde op de kaart?




Webcams vlakbij Põlde

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Põlde)

Parma › North-west.


Parma › North-west - Overdag
Recent
Parma › North-west - Recent

Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town.


Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Overdag
Recent
Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Recent

Milan: Duomo di Milano.


Milan: Duomo di Milano - Overdag
Recent
Milan: Duomo di Milano - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Põlde ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Viljandimaa en afstand vanaf Põlde.

Plaats#Inwonerskmmijl
Viljandi1203102717
Karksi-Nuia2198685
Võhma315515635
Abja-Paluoja4137253
Viiratsi513382918
Suure-Jaani612544528
Mõisaküla71090149
Ramsi87322113
Olustvere96474830
Karksi1052885

Top 10 plaatsen in Estland en afstand vanaf Põlde.

Plaats # Inwonerskmmijl
Tallinn139402315093
Tartu21010928050
Narva366980211131
Kohtla-Järve446060177110
Pärnu5441936037
Viljandi6203102717
Rakvere71673614590
Sillamäe816672195121
Maardu91663014691
Kuressaare1014922172107


Info

Statistieken en Geografie

Estland bestaat uit 9377 plaatsen in 15 regio's.

De regio Viljandimaa bestaat uit 726 plaatsen.

Põlde is nummer 439 in de regio Viljandimaa.

De stad is nummer 6076 in Estland.

Waar ligt Põlde in Estland?