Waar ligt Bredebro in Denemarken?

 

Bredebro is gevestigd in de regio Syddanmark in Denemarken!

Zoek de plaatsnaam:

Bredharu, Brediki, Breda, Bredikhino Vtoroye, Bredasjön

Hier ziet u waar Bredebro op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Denemarken.

Wereldsteden
Steden in Denemarken die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Bredebro op de kaart?




Webcams vlakbij Bredebro

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Bredebro)

Parma › North-west.


Parma › North-west - Overdag
Recent
Parma › North-west - Recent

Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town.


Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Overdag
Recent
Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Recent

Milan: Duomo di Milano.


Milan: Duomo di Milano - Overdag
Recent
Milan: Duomo di Milano - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Bredebro ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Syddanmark en afstand vanaf Bredebro.

Plaats#Inwonerskmmijl
Odense114593110666
Esbjerg2722065132
Kolding3553636339
Vejle4511778553
Fredericia5369468251
Svendborg62755311370
Sønderborg7270336339
Haderslev8208254729
Aabenraa9163443723
Nyborg101582612980

Top 10 plaatsen in Denemarken en afstand vanaf Bredebro.

Plaats # Inwonerskmmijl
Copenhagen11089958246153
Århus222671615093
Odense314593110666
Aalborg4122219230143
Esbjerg5722065132
Randers655780174108
Kolding7553636339
Vejle8511778553
Horsens95007411169
Roskilde1044285216134


Info

Statistieken en Geografie

Denemarken bestaat uit 8652 plaatsen in 5 regio's.

De regio Syddanmark bestaat uit 2575 plaatsen.

Bredebro is nummer 396 in de regio Syddanmark.

De stad is nummer 1280 in Denemarken.

Waar ligt Bredebro in Denemarken?