Waar ligt Hammer-Torup in Denemarken?

 

Hammer-Torup is gevestigd in de regio Sjelland in Denemarken!

Zoek de plaatsnaam:

Hamminkeln, Hammerstadt, Hammar Haouadh el Kelkh, Hammoon, Hammelburg

Hier ziet u waar Hammer-Torup op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Denemarken.

Wereldsteden
Steden in Denemarken die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Hammer-Torup op de kaart?




Webcams vlakbij Hammer-Torup

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Hammer-Torup)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Hammer-Torup ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Sjelland en afstand vanaf Hammer-Torup.

Plaats#Inwonerskmmijl
Roskilde1442855635
Greve Strand2415605534
Næstved340660117
Køge4338854025
Slagelse5318964528
Holbæk6245446440
Ringsted7187943421
Nykøbing8168074226
Kalundborg9159397748
Korsør10150295132

Top 10 plaatsen in Denemarken en afstand vanaf Hammer-Torup.

Plaats # Inwonerskmmijl
Copenhagen110899587245
Århus222671615395
Odense314593110062
Aalborg4122219243151
Esbjerg572206220137
Randers655780187116
Kolding75536315999
Vejle851177161100
Horsens95007415194
Roskilde10442855635


Info

Statistieken en Geografie

Denemarken bestaat uit 8652 plaatsen in 5 regio's.

De regio Sjelland bestaat uit 1795 plaatsen.

Hammer-Torup is nummer 536 in de regio Sjelland.

De stad is nummer 2768 in Denemarken.

Waar ligt Hammer-Torup in Denemarken?