Waar ligt Stadt-Berg in Duitsland?

 

Stadt-Berg is gevestigd in de regio Brandenburg in Duitsland!

Zoek de plaatsnaam:

Stadsgånsta, Stadang, Stadionplein, Stadtroda, Stadel

Hier ziet u waar Stadt-Berg op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Duitsland.

Wereldsteden
Steden in Duitsland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Stadt-Berg op de kaart?




Webcams vlakbij Stadt-Berg

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Stadt-Berg)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Stadt-Berg ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Brandenburg en afstand vanaf Stadt-Berg.

Plaats#Inwonerskmmijl
Potsdam11452919559
Cottbus2115246201125
Brandenburg3755078452
Frankfurt464399167104
Oranienburg5432757144
Eberswalde64138410062
Schwedt74000512477
Falkensee8379167949
Eisenhüttenstadt935839187116
Königs Wusterhausen103387212678

Top 10 plaatsen in Duitsland en afstand vanaf Stadt-Berg.

Plaats # Inwonerskmmijl
Berlin133983629760
Hamburg21733846167104
Munich31246133562349
Cologne4968823451280
Frankfurt5648034428266
Dortmund6594255386240
Stuttgart7591688541336
Düsseldorf8577139444276
Essen9576914415258
Bremen10546429243151


Info

Statistieken en Geografie

Duitsland bestaat uit 70477 plaatsen in 16 regio's.

De regio Brandenburg bestaat uit 3597 plaatsen.

Waar ligt Stadt-Berg in Duitsland?