Waar ligt Kophelle in Duitsland?

 

Kophelle is gevestigd in de regio Nordrhein-Westfalen in Duitsland!

Zoek de plaatsnaam:

Kópházimajor, Kopha-wagon, Kophou, Kophinou, Kopheibeek

Hier ziet u waar Kophelle op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Duitsland.

Wereldsteden
Steden in Duitsland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Kophelle op de kaart?




Webcams vlakbij Kophelle

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Kophelle)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Kophelle ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Nordrhein-Westfalen en afstand vanaf Kophelle.

Plaats#Inwonerskmmijl
Cologne19688237949
Dortmund25942556943
Düsseldorf35771399358
Essen45769148754
Duisburg550527110163
Bochum63870617748
Wuppertal73632406842
Bielefeld832719811672
Bonn93140817647
Münster1027245210867

Top 10 plaatsen in Duitsland en afstand vanaf Kophelle.

Plaats # Inwonerskmmijl
Berlin13398362402250
Hamburg21733846309192
Munich31246133409254
Cologne49688237949
Frankfurt564803411169
Dortmund65942556943
Stuttgart7591688266165
Düsseldorf85771399358
Essen95769148754
Bremen10546429233145


Info

Statistieken en Geografie

Duitsland bestaat uit 70477 plaatsen in 16 regio's.

De regio Nordrhein-Westfalen bestaat uit 8329 plaatsen.

Waar ligt Kophelle in Duitsland?