Waar ligt Rottau in Duitsland?

 

Rottau is gevestigd in de regio Bayern in Duitsland!

Zoek de plaatsnaam:

Rotten Pumpkin Pond, Rotthausen, Rottenried, Rotta, Rottenberg

Hier ziet u waar Rottau op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Duitsland.

Wereldsteden
Steden in Duitsland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Rottau op de kaart?




Webcams vlakbij Rottau

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Rottau)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Rottau ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Bayern en afstand vanaf Rottau.

Plaats#Inwonerskmmijl
Munich112461337446
Nuremberg2497593208129
Augsburg326184213081
Würzburg4134499286178
Ratisbon512964313785
Ingolstadt612059813081
Fürth7112959214133
Erlangen8102781224139
Bayreuth974840246153
Bamberg1070471256159

Top 10 plaatsen in Duitsland en afstand vanaf Rottau.

Plaats # Inwonerskmmijl
Berlin13398362529329
Hamburg21733846661411
Munich312461337446
Cologne4968823528328
Frankfurt5648034375233
Dortmund6594255546339
Stuttgart7591688262163
Düsseldorf8577139557346
Essen9576914562349
Bremen10546429641398


Info

Statistieken en Geografie

Duitsland bestaat uit 70477 plaatsen in 16 regio's.

De regio Bayern bestaat uit 17514 plaatsen.

Rottau is nummer 12828 in de regio Bayern.

De stad is nummer 53558 in Duitsland.

Waar ligt Rottau in Duitsland?