Waar ligt Lac du Régolute in Canada?

 

Lac du Régolute is gevestigd in de regio Quebec in Canada!

Zoek de plaatsnaam:

Lac Holmes, Lac Millevoix, Lac Gashanga, Lac Irles, Lac Vauban

Hier ziet u waar Lac du Régolute op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Canada.


Waar ligt Lac du Régolute op de kaart?




Webcams vlakbij Lac du Régolute

Val-d'Or › South-East: Airport - South-East (Apron & Runway).


Val-d'Or › South-East: Airport - South-East (Apron & Runway) - Overdag
Recent
Val-d'Or › South-East: Airport - South-East (Apron & Runway) - Recent

Val-d'Or › North-West: Airport - North-West View (Parking & Treeline).


Val-d'Or › North-West: Airport - North-West View (Parking & Treeline) - Overdag
Recent
Val-d'Or › North-West: Airport - North-West View (Parking & Treeline) - Recent

Val-d'Or › South-West: Airport - South-West (Parking & Sky).


Val-d'Or › South-West: Airport - South-West (Parking & Sky) - Overdag
Recent
Val-d'Or › South-West: Airport - South-West (Parking & Sky) - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Lac du Régolute ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Quebec en afstand vanaf Lac du Régolute.

Plaats#Inwonerskmmijl
Montreal13268513327203
Quebec2645623398247
Sherbrooke3129447428266
Trois-Rivières4119693327203
Drummondville559489360224
Saint-Jérôme654948283176
Granby753979381237
Saint-Hyacinthe850327351218
Shawinigan949161304189
Beloeil1043016341212

Top 10 plaatsen in Canada en afstand vanaf Lac du Régolute.

Plaats # Inwonerskmmijl
Toronto14612187513319
Montreal23268513327203
Vancouver3183797033972111
Calgary496847527251693
Ottawa5874433264164
Edmonton682231926651656
Hamilton7653637570354
Quebec8645623398247
Winnipeg96320691539956
Kitchener10409111578359



Reisadvies Canada

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Canada via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Canadao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Canada



Reisinformatie Canada

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Canada. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Canada

Info

Statistieken en Geografie

Canada bestaat uit 5521 plaatsen in 13 regio's.

De regio Quebec bestaat uit 1049 plaatsen.

Waar ligt Lac du Régolute in Canada?