Waar ligt Lac du Miroir in Canada?

 

Lac du Miroir is gevestigd in de regio Quebec in Canada!

Zoek de plaatsnaam:

Lac de la Judelle, Lac Plouc, Lac Fanal, Lac Brown, Lac Noir

Hier ziet u waar Lac du Miroir op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Canada.

Wereldsteden
Steden in Canada die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Lac du Miroir op de kaart?




Webcams vlakbij Lac du Miroir

Saint-Honoré › North-West: Camping Lac Joly.


Saint-Honoré › North-West: Camping Lac Joly - Overdag
Recent
Saint-Honoré › North-West: Camping Lac Joly - Recent

Saguenay: Traffic.


Saguenay: Traffic - Overdag
Recent
Saguenay: Traffic - Recent

Baie-Sainte-Catherine: Tadoussac.


Baie-Sainte-Catherine: Tadoussac - Overdag
Recent
Baie-Sainte-Catherine: Tadoussac - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Lac du Miroir ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Quebec en afstand vanaf Lac du Miroir.

Plaats#Inwonerskmmijl
Montreal13268513433269
Quebec2645623225140
Sherbrooke3129447388241
Trois-Rivières4119693311193
Drummondville559489354220
Saint-Jérôme654948428266
Granby753979414257
Saint-Hyacinthe850327394245
Shawinigan949161299186
Beloeil1043016412256

Top 10 plaatsen in Canada en afstand vanaf Lac du Miroir.

Plaats # Inwonerskmmijl
Toronto14612187895556
Montreal23268513433269
Vancouver3183797037712343
Calgary496847530951923
Ottawa5874433546339
Edmonton682231930081869
Hamilton7653637950590
Quebec8645623225140
Winnipeg963206919361203
Kitchener10409111975606



Reisadvies Canada

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Canada via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Canadao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Canada



Reisinformatie Canada

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Canada. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Canada

Info

Statistieken en Geografie

Canada bestaat uit 5521 plaatsen in 13 regio's.

De regio Quebec bestaat uit 1049 plaatsen.

Waar ligt Lac du Miroir in Canada?