Waar ligt Lac Brise in Canada?

 

Lac Brise is gevestigd in de regio Quebec in Canada!

Zoek de plaatsnaam:

Lac Rougeac, Lac Sophie, Lac Clair, Lac Houël, Lac Dorval

Hier ziet u waar Lac Brise op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Canada.

Wereldsteden
Steden in Canada die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Lac Brise op de kaart?




Webcams vlakbij Lac Brise

St-Jean-sur-le-Lac › West: Mont-Laurier.


St-Jean-sur-le-Lac › West: Mont-Laurier - Overdag
Recent
St-Jean-sur-le-Lac › West: Mont-Laurier - Recent

Mont-Laurier.


Mont-Laurier - Overdag
Recent
Mont-Laurier - Recent

Messines › North-East: Maniwaki Airport.


Messines › North-East: Maniwaki Airport - Overdag
Recent
Messines › North-East: Maniwaki Airport - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Lac Brise ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Quebec en afstand vanaf Lac Brise.

Plaats#Inwonerskmmijl
Montreal13268513249155
Quebec2645623362225
Sherbrooke3129447362225
Trois-Rivières4119693272169
Drummondville559489296184
Saint-Jérôme654948204127
Granby753979309192
Saint-Hyacinthe850327280174
Shawinigan949161253157
Beloeil1043016267166

Top 10 plaatsen in Canada en afstand vanaf Lac Brise.

Plaats # Inwonerskmmijl
Toronto14612187455283
Montreal23268513249155
Vancouver3183797034522145
Calgary496847527831729
Ottawa5874433177110
Edmonton682231927291696
Hamilton7653637513319
Quebec8645623362225
Winnipeg96320691590988
Kitchener10409111528328



Reisadvies Canada

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Canada via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Canadao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Canada



Reisinformatie Canada

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Canada. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Canada

Info

Statistieken en Geografie

Canada bestaat uit 5521 plaatsen in 13 regio's.

De regio Quebec bestaat uit 1049 plaatsen.

Waar ligt Lac Brise in Canada?