Waar ligt Lac Brisé in Canada?

 

Lac Brisé is gevestigd in de regio Quebec in Canada!

Zoek de plaatsnaam:

Lac du Trappeur, Lac Angelo, Lac de la Cache-Quatre, Lac Brochet, Lac Durand

Hier ziet u waar Lac Brisé op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Canada.


Waar ligt Lac Brisé op de kaart?




Webcams vlakbij Lac Brisé

Saguenay: Traffic.


Saguenay: Traffic - Overdag
Recent
Saguenay: Traffic - Recent

Parc Des Laurentid.


Parc Des Laurentid - Overdag
Recent
Parc Des Laurentid - Recent

Saint-Honoré › North-West: Camping Lac Joly.


Saint-Honoré › North-West: Camping Lac Joly - Overdag
Recent
Saint-Honoré › North-West: Camping Lac Joly - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Lac Brisé ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Quebec en afstand vanaf Lac Brisé.

Plaats#Inwonerskmmijl
Montreal13268513301187
Quebec2645623172107
Sherbrooke3129447304189
Trois-Rivières4119693195121
Drummondville559489246153
Saint-Jérôme654948283176
Granby753979303188
Saint-Hyacinthe850327275171
Shawinigan949161172107
Beloeil1043016286178

Top 10 plaatsen in Canada en afstand vanaf Lac Brisé.

Plaats # Inwonerskmmijl
Toronto14612187727452
Montreal23268513301187
Vancouver3183797036502268
Calgary496847529761849
Ottawa5874433385239
Edmonton682231929021803
Hamilton7653637784487
Quebec8645623172107
Winnipeg963206918021120
Kitchener10409111806501



Reisadvies Canada

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Canada via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Canadao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Canada



Reisinformatie Canada

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Canada. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Canada

Info

Statistieken en Geografie

Canada bestaat uit 5521 plaatsen in 13 regio's.

De regio Quebec bestaat uit 1049 plaatsen.

Waar ligt Lac Brisé in Canada?