Waar ligt The Straight Shore in Canada?

 

The Straight Shore is gevestigd in de regio Newfoundland in Canada!

Zoek de plaatsnaam:

The Ferry Settlement, The Trains - Eagle Lake, The Round Mountain, The Stopper, The Pinnacle

Hier ziet u waar The Straight Shore op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Canada.

Wereldsteden
Steden in Canada die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt The Straight Shore op de kaart?




Webcams vlakbij The Straight Shore

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van The Straight Shore)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt The Straight Shore ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Newfoundland en afstand vanaf The Straight Shore.

Plaats#Inwonerskmmijl
Corner Brook11869314288
Bay Roberts213735344214
Gander38772172107
Carbonear46814335208
Stephenville56278206128
Grand Bank64623309192
Marystown74558312194
Channel-Port aux Basques84220317197
Deer Lake941639861
Bonavista103658282175

Top 10 plaatsen in Canada en afstand vanaf The Straight Shore.

Plaats # Inwonerskmmijl
Toronto1461218718671160
Montreal232685131363847
Vancouver3183797046452886
Calgary496847539732469
Ottawa58744331514941
Edmonton682231938452389
Hamilton765363719181192
Quebec86456231139708
Winnipeg963206928791789
Kitchener1040911119541214


Info

Statistieken en Geografie

Canada bestaat uit 5521 plaatsen in 13 regio's.

De regio Newfoundland bestaat uit 474 plaatsen.

Waar ligt The Straight Shore in Canada?