Waar ligt Slocan in Canada?

 

Slocan is gevestigd in de regio British Columbia in Canada!

Zoek de plaatsnaam:

Slocum, Slocina, Slocum Mountain, Slocan Ranges, Slochy-Annopolskie

Hier ziet u waar Slocan op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Canada.

Wereldsteden
Steden in Canada die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Slocan op de kaart?




Webcams vlakbij Slocan

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Slocan)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Slocan ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in British Columbia en afstand vanaf Slocan.

Plaats#Inwonerskmmijl
Vancouver11837970414257
Victoria2289625454282
Abbotsford3151685359223
Kelowna412511014590
Nanaimo584906472293
Kamloops668715227141
White Rock766450396246
Prince George865558587365
Chilliwack951942332206
Vernon104727514087

Top 10 plaatsen in Canada en afstand vanaf Slocan.

Plaats # Inwonerskmmijl
Toronto1461218729471831
Montreal2326851332752035
Vancouver31837970414257
Calgary4968475282175
Ottawa587443331291944
Edmonton6822319502312
Hamilton765363729371825
Quebec864562333832102
Winnipeg96320691452902
Kitchener1040911128791789


Info

Statistieken en Geografie

Canada bestaat uit 5521 plaatsen in 13 regio's.

De regio British Columbia bestaat uit 725 plaatsen.

Slocan is nummer 626 in de regio British Columbia.

De stad is nummer 4848 in Canada.

Waar ligt Slocan in Canada?