Waar ligt North Island Wildlife Recovery & Educational Centre in Canada?

 

North Island Wildlife Recovery & Educational Centre is gevestigd in de regio British Columbia in Canada!

Zoek de plaatsnaam:

North Twin, North Kensington, North Island Lake, Northwest Island, North Brentwood

Hier ziet u waar North Island Wildlife Recovery & Educational Centre op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Canada.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt North Island Wildlife Recovery & Educational Centre op de kaart?




Webcams vlakbij North Island Wildlife Recovery & Educational Centre

Qualicum Beach › North-West: Hwy 19 at French Creek Bridge, south of Hwy 4 intersection, looking northwest.


Qualicum Beach › North-West: Hwy 19 at French Creek Bridge, south of Hwy 4 intersection, looking northwest - Overdag
Recent
Qualicum Beach › North-West: Hwy 19 at French Creek Bridge, south of Hwy 4 intersection, looking northwest - Recent

Hilliers › East: Hwy 4 at Alberni Hwy (Hwy 4A) junction, about 2 km west of Coombs, looking east.


Hilliers › East: Hwy 4 at Alberni Hwy (Hwy 4A) junction, about 2 km west of Coombs, looking east - Overdag
Recent
Hilliers › East: Hwy 4 at Alberni Hwy (Hwy 4A) junction, about 2 km west of Coombs, looking east - Recent

Hilliers › North: Hwy 4 at Alberni Hwy (Hwy 4A) junction, about 2 km west of Coombs, looking north.


Hilliers › North: Hwy 4 at Alberni Hwy (Hwy 4A) junction, about 2 km west of Coombs, looking north - Overdag
Recent
Hilliers › North: Hwy 4 at Alberni Hwy (Hwy 4A) junction, about 2 km west of Coombs, looking north - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt North Island Wildlife Recovery & Educational Centre ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in British Columbia en afstand vanaf North Island Wildlife Recovery & Educational Centre.

Plaats#Inwonerskmmijl
Vancouver118379708955
Victoria228962512175
Abbotsford315168515395
Kelowna4125110357222
Nanaimo5849063522
Kamloops668715325202
White Rock76645011672
Prince George865558526327
Chilliwack951942175109
Vernon1047275381237

Top 10 plaatsen in Canada en afstand vanaf North Island Wildlife Recovery & Educational Centre.

Plaats # Inwonerskmmijl
Toronto1461218734462141
Montreal2326851337742345
Vancouver318379708955
Calgary4968475758471
Ottawa587443336272254
Edmonton6822319888552
Hamilton765363734362135
Quebec864562338772409
Winnipeg963206919511212
Kitchener1040911133782099



Reisadvies Canada

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Canada via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Canadao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Canada



Reisinformatie Canada

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Canada. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Canada

Info

Statistieken en Geografie

Canada bestaat uit 5521 plaatsen in 13 regio's.

De regio British Columbia bestaat uit 725 plaatsen.

Waar ligt North Island Wildlife Recovery & Educational Centre in Canada?