Waar ligt Praça Basílio Ginane in Brazilië?

Praça Basílio Ginane is gevestigd in de regio Rio Grande do Norte in Brazilië!

Zoek de plaatsnaam:

Praça Heliodoro Balbi, Prackharkobbarna, Practeegolf, Praça de Alimentação, Prachin Buri

Hier ziet u waar Praça Basílio Ginane op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Brazilië.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Praça Basílio Ginane op de kaart?


Webcams vlakbij Praça Basílio Ginane

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Praça Basílio Ginane)

Karaburma: Belgrade Live - Bogoslovija.


Karaburma: Belgrade Live - Bogoslovija - Overdag
Recent
Karaburma: Belgrade Live - Bogoslovija - Recent

Cluny > South-East: N79.


Cluny > South-East: N79 - Overdag
Recent
Cluny > South-East: N79 - Recent

Eibsee: Bayerische Zugspitzbahn - Seilbahn Zugspitze - Talstation.


Eibsee: Bayerische Zugspitzbahn - Seilbahn Zugspitze - Talstation - Overdag
Recent
Eibsee: Bayerische Zugspitzbahn - Seilbahn Zugspitze - Talstation - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Praça Basílio Ginane ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Rio Grande do Norte en afstand vanaf Praça Basílio Ginane.

Plaats#Inwonerskmmijl
Natal1763057224139
Mossoró2202010166103
Parnamirim3150347216134
Caicó4549352415
Macaíba540016196122
Açu63612612175
Currais Novos7355617446
Ceará-Mirim832668211131
Santa Cruz92777612477
Pau dos Ferros102505113785

Top 10 plaatsen in Brazilië en afstand vanaf Praça Basílio Ginane.

Plaats # Inwonerskmmijl
São Paulo11002143721361327
Rio de Janeiro2602374219251196
Salvador32711903723449
Fortaleza42416920610379
Belo Horizonte5237325516511026
Brasília622078121559969
Curitiba7171843324571527
Manaus8159822725771601
Recife91478118283176
Belém1014077371394866

Reisadvies Brazilië

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Brazilië via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Braziliëo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Brazilië



Reisinformatie Brazilië

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Brazilië. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Brazilië