Waar ligt Louvain-la-Neuve, Vlaams-Brabant in België?

 

Louvain-la-Neuve is gevestigd in de regio Vlaams-Brabant in België!

Zoek de plaatsnaam:

Louverval Military Cemetery and Cambrai Memorial, Louvières, Louviers, Louvie, Louvila

Hier ziet u waar Louvain-la-Neuve op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van België.

Er zijn 2 plaatsen met de naam Louvain-la-Neuve in België.

Wereldsteden
Steden in België die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Louvain-la-Neuve op de kaart?




Webcams vlakbij Louvain-la-Neuve

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Louvain-la-Neuve)

Parma › North-west.


Parma › North-west - Overdag
Recent
Parma › North-west - Recent

Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town.


Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Overdag
Recent
Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Recent

Milan: Duomo di Milano.


Milan: Duomo di Milano - Overdag
Recent
Milan: Duomo di Milano - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Louvain-la-Neuve ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Vlaams-Brabant en afstand vanaf Louvain-la-Neuve.

Plaats#Inwonerskmmijl
Leuven19289200
Louvain-la-Neuve2-00
Louvain3-00

Top 10 plaatsen in België en afstand vanaf Louvain-la-Neuve.

Plaats # Inwonerskmmijl
Brussels110190222616
Antwerp24598054226
Gent32314937144
Charleroi42001325534
Liège51825976842
Brugge611670910968
Namur71062844830
Leuven89289200
Mons9912777245
Aalst10775344729


Info

Statistieken en Geografie

België bestaat uit 16218 plaatsen in 12 regio's.

De regio Vlaams-Brabant bestaat uit 3 plaatsen.

Louvain-la-Neuve is nummer 2 in de regio Vlaams-Brabant.

De stad is nummer 9355 in België.

Waar ligt Louvain-la-Neuve, Vlaams-Brabant in België?