Waar ligt Planken, Oost-Vlaanderen in België?

 

Planken is gevestigd in de regio Oost-Vlaanderen in België!

Zoek de plaatsnaam:

Plandë, Planetenlehrpfad: Venus, Plantation Estates Mobile Home Park, Plano, Plan de Alejandro

Hier ziet u waar Planken op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van België.

Er zijn 2 plaatsen met de naam Planken in België.

Wereldsteden
Steden in België die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Planken op de kaart?




Webcams vlakbij Planken

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Planken)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Planken ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Oost-Vlaanderen en afstand vanaf Planken.

Plaats#Inwonerskmmijl
Gent12314933421
Aalst2775342415
Sint-Niklaas3690105132
Beveren4451796037
Dendermonde5430553723
Lokeren6375674025
Ninove7347951610
Evergem8316154226
Geraardsbergen93080732
Oudenaarde10279351912

Top 10 plaatsen in België en afstand vanaf Planken.

Plaats # Inwonerskmmijl
Brussels110190223723
Antwerp24598056641
Gent32314933421
Charleroi42001325635
Liège518259712276
Brugge61167096641
Namur71062847949
Leuven8928926339
Mons9912773421
Aalst10775342415


Info

Statistieken en Geografie

België bestaat uit 16218 plaatsen in 12 regio's.

De regio Oost-Vlaanderen bestaat uit 2627 plaatsen.

Planken is nummer 1818 in de regio Oost-Vlaanderen.

De stad is nummer 11666 in België.

Waar ligt Planken, Oost-Vlaanderen in België?