Waar ligt Pardassenhoek in België?

 

Pardassenhoek is gevestigd in de regio Oost-Vlaanderen in België!

Zoek de plaatsnaam:

Pardess Hanna, Pardelup Lagoon, Pardumuan, Pardes Hanah, Pardales

Hier ziet u waar Pardassenhoek op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van België.

Wereldsteden
Steden in België die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Pardassenhoek op de kaart?




Webcams vlakbij Pardassenhoek

Zottegem: Erwetegem.


Zottegem: Erwetegem - Overdag
Recent
Zottegem: Erwetegem - Recent

Melle › North.


Melle › North - Overdag
Recent
Melle › North - Recent

Oudenaarde › North: Markt - Museum Oudenaarde and the Flemish Ardennes.


Oudenaarde › North: Markt - Museum Oudenaarde and the Flemish Ardennes - Overdag
Recent
Oudenaarde › North: Markt - Museum Oudenaarde and the Flemish Ardennes - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Pardassenhoek ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Oost-Vlaanderen en afstand vanaf Pardassenhoek.

Plaats#Inwonerskmmijl
Gent12314932314
Aalst277534149
Sint-Niklaas3690103924
Beveren4451794729
Dendermonde5430552616
Lokeren6375672717
Ninove734795117
Evergem8316153119
Geraardsbergen930807117
Oudenaarde10279351912

Top 10 plaatsen in België en afstand vanaf Pardassenhoek.

Plaats # Inwonerskmmijl
Brussels110190223220
Antwerp24598055534
Gent32314932314
Charleroi42001326440
Liège518259712276
Brugge61167096037
Namur71062848452
Leuven8928925836
Mons9912774729
Aalst1077534149


Info

Statistieken en Geografie

België bestaat uit 16218 plaatsen in 12 regio's.

De regio Oost-Vlaanderen bestaat uit 2627 plaatsen.

Pardassenhoek is nummer 1776 in de regio Oost-Vlaanderen.

De stad is nummer 11346 in België.

Waar ligt Pardassenhoek in België?