Waar ligt Louwijn in België?

 

Louwijn is gevestigd in de regio Brabant in België!

Zoek de plaatsnaam:

Louwel, Louwbosch Coloured Settlement, Louw's Creek, Louwagou, Louwna

Hier ziet u waar Louwijn op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van België.

Wereldsteden
Steden in België die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Louwijn op de kaart?




Webcams vlakbij Louwijn

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Louwijn)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Louwijn ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Brabant en afstand vanaf Louwijn.

Plaats#Inwonerskmmijl
Dilbeek13948285
Vilvoorde2369551912
Halle3344791811
Grimbergen4335611610
Tienen5317435635
Sint-Pieters-Leeuw630446117
Asse72898553
Waterloo8289102415
Zaventem9281882113
Aarschot10276564830

Top 10 plaatsen in België en afstand vanaf Louwijn.

Plaats # Inwonerskmmijl
Brussels11019022138
Antwerp24598054025
Gent32314933723
Charleroi42001325534
Liège518259710364
Brugge61167097647
Namur71062846842
Leuven8928923723
Mons9912775132
Aalst1077534117


Info

Statistieken en Geografie

België bestaat uit 16218 plaatsen in 12 regio's.

De regio Brabant bestaat uit 2299 plaatsen.

Louwijn is nummer 1260 in de regio Brabant.

De stad is nummer 9365 in België.

Waar ligt Louwijn in België?