Waar ligt Sainte-Anne, Antwerpen in België?

 

Sainte-Anne is gevestigd in de regio Antwerpen in België!

Zoek de plaatsnaam:

Saint-Bonnet-des-Bruyères, Sainte-Lucie, Sainte-Foy de Peyrollières, Saint-Roc, Saint-Christol

Hier ziet u waar Sainte-Anne op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van België.

Er zijn 5 plaatsen met de naam Sainte-Anne in België.

Wereldsteden
Steden in België die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Sainte-Anne op de kaart?




Webcams vlakbij Sainte-Anne

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Sainte-Anne)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Sainte-Anne ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Antwerpen en afstand vanaf Sainte-Anne.

Plaats#Inwonerskmmijl
Antwerp145980521
Mechelen2775312113
Turnhout3396544025
Heist-op-den-Berg4378732717
Brasschaat53704085
Geel6346974327
Schoten733622106
Mol8326595031
Kapellen926410117
Herentals10259123220

Top 10 plaatsen in België en afstand vanaf Sainte-Anne.

Plaats # Inwonerskmmijl
Brussels110190224327
Antwerp245980521
Gent32314935031
Charleroi42001328955
Liège518259710565
Brugge61167098050
Namur71062849056
Leuven8928924327
Mons9912779257
Aalst10775344025


Info

Statistieken en Geografie

België bestaat uit 16218 plaatsen in 12 regio's.

De regio Antwerpen bestaat uit 1812 plaatsen.

Sainte-Anne is nummer 1423 in de regio Antwerpen.

De stad is nummer 12828 in België.

Waar ligt Sainte-Anne, Antwerpen in België?