Waar ligt Klotgoor in België?

 

Klotgoor is gevestigd in de regio Antwerpen in België!

Zoek de plaatsnaam:

Klotbroek, Klotno, Kloten, Klotzer Bichel, Klotz Lake

Hier ziet u waar Klotgoor op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van België.

Wereldsteden
Steden in België die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Klotgoor op de kaart?




Webcams vlakbij Klotgoor

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Klotgoor)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Klotgoor ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Antwerpen en afstand vanaf Klotgoor.

Plaats#Inwonerskmmijl
Antwerp14598054528
Mechelen2775315333
Turnhout33965464
Heist-op-den-Berg4378733723
Brasschaat5370404025
Geel6346972314
Schoten7336223924
Mol8326592113
Kapellen9264104025
Herentals10259122415

Top 10 plaatsen in België en afstand vanaf Klotgoor.

Plaats # Inwonerskmmijl
Brussels110190227647
Antwerp24598054528
Gent32314939760
Charleroi420013211370
Liège51825979056
Brugge611670912678
Namur710628410163
Leuven8928925836
Mons99127712779
Aalst10775348452


Info

Statistieken en Geografie

België bestaat uit 16218 plaatsen in 12 regio's.

De regio Antwerpen bestaat uit 1812 plaatsen.

Waar ligt Klotgoor in België?