Waar ligt Trowunna Wildlife Park in Australië?

 

Trowunna Wildlife Park is gevestigd in de regio Tasmania in Australië!

Zoek de plaatsnaam:

Trowaia, Trowbridge, islote, Trowbridge, Troweek, Trowangsan

Hier ziet u waar Trowunna Wildlife Park op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Australië.

Wereldsteden
Steden in Australië die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Trowunna Wildlife Park op de kaart?




Webcams vlakbij Trowunna Wildlife Park

Tasmania › West.


Tasmania › West - Overdag
Recent
Tasmania › West - Recent

Burnie › East: Burnie Airport.


Burnie › East: Burnie Airport - Overdag
Recent
Burnie › East: Burnie Airport - Recent

Ellendale: Mount Field East.


Ellendale: Mount Field East - Overdag
Recent
Ellendale: Mount Field East - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Trowunna Wildlife Park ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Tasmania en afstand vanaf Trowunna Wildlife Park.

Plaats#Inwonerskmmijl
Hobart1204863164102
Launceston2724625836
Burnie3199767245
Devonport4193184226
Ulverstone596055031
New Norfolk6552614590
Abbotsham7-4327
Adamsfield8-13282
Adventure Bay9-214133
Alanvale10-5836

Top 10 plaatsen in Australië en afstand vanaf Trowunna Wildlife Park.

Plaats # Inwonerskmmijl
Sydney14394585951591
Melbourne23730212435270
Brisbane3184345916771042
Perth4144671529101808
Adelaide510741681006625
Gold Coast650117516351016
Newcastle74979611069664
Canberra8324025735457
Wollongong9260918884549
Hobart10204863164102



Reisadvies Australië

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Australië via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Australiëo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Australië



Reisinformatie Australië

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Australië. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Australië

Info

Statistieken en Geografie

Australië bestaat uit 10941 plaatsen in 9 regio's.

De regio Tasmania bestaat uit 565 plaatsen.

Waar ligt Trowunna Wildlife Park in Australië?