Waar ligt Adelaide Convention Centre in Australië?

 

Adelaide Convention Centre is gevestigd in de regio South Australia in Australië!

Zoek de plaatsnaam:

Adelsberg, Adelina, Adelaido, Adelharz, Adelanto Airport

Hier ziet u waar Adelaide Convention Centre op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Australië.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Adelaide Convention Centre op de kaart?




Webcams vlakbij Adelaide Convention Centre

Adelaide: King William Street, South.


Adelaide: King William Street, South - Overdag
Recent
Adelaide: King William Street, South - Recent

Adelaide: Victoria Square, South.


Adelaide: Victoria Square, South - Overdag
Recent
Adelaide: Victoria Square, South - Recent

Adelaide: Town Hall − North.


Adelaide: Town Hall − North - Overdag
Recent
Adelaide: Town Hall − North - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Adelaide Convention Centre ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in South Australia en afstand vanaf Adelaide Convention Centre.

Plaats#Inwonerskmmijl
Adelaide1107416821
Mount Gambier223210378235
Whyalla319646230143
Gawler4163623924
Flinders515000468291
Port Pirie612328200124
Port Augusta712133280174
Murray Bridge8113566641
Port Lincoln911247249155
Mount Barker1083572918

Top 10 plaatsen in Australië en afstand vanaf Adelaide Convention Centre.

Plaats # Inwonerskmmijl
Sydney143945851162722
Melbourne23730212655407
Brisbane318434591601995
Perth4144671521311324
Adelaide5107416821
Gold Coast65011751601995
Newcastle74979611236768
Canberra8324025959596
Wollongong92609181125699
Hobart102048631164723



Reisadvies Australië

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Australië via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Australiëo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Australië



Reisinformatie Australië

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Australië. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Australië

Info

Statistieken en Geografie

Australië bestaat uit 10941 plaatsen in 9 regio's.

De regio South Australia bestaat uit 1014 plaatsen.

Waar ligt Adelaide Convention Centre in Australië?