Waar ligt Jimbour Station in AustraliŽ?

Jimbour Station is gevestigd in de regio Queensland in AustraliŽ!

Zoek de plaatsnaam:

Jimba, Jimbiquiti, Jimbo Lake, Jimbala, Jimbaran Wetan

Hier ziet u waar Jimbour Station op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van AustraliŽ.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Jimbour Station op de kaart?


Webcams vlakbij Jimbour Station

Jondaryan: Darling Downs Soaring Club.


Jondaryan: Darling Downs Soaring Club - Overdag
Recent
Jondaryan: Darling Downs Soaring Club - Recent

Kingaroy > South-West: Bunya Mountains National Park.


Kingaroy > South-West: Bunya Mountains National Park - Overdag
Recent
Kingaroy > South-West: Bunya Mountains National Park - Recent

Toowoomba > South.


Toowoomba > South - Overdag
Recent
Toowoomba > South - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Jimbour Station ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Queensland en afstand vanaf Jimbour Station.

Plaats#Inwonerskmmijl
Brisbane11843459185115
Gold Coast2501175246153
Cairns31543181250777
Townsville4138959969602
Toowoomba5928029861
Mackay675924679422
Rockhampton765851406252
Bundaberg852478259161
Hervey Bay947561248154
Caloundra1038714190118

Top 10 plaatsen in AustraliŽ en afstand vanaf Jimbour Station.

Plaats # Inwonerskmmijl
Sydney14394585768477
Melbourne237302121342834
Brisbane31843459185115
Perth4144671534552147
Adelaide510741681493928
Gold Coast6501175246153
Newcastle7497961666414
Canberra8324025946588
Wollongong9260918830516
Hobart1020486318061122

Reisadvies AustraliŽ

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisicoís in AustraliŽ via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisicoís tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in AustraliŽo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies AustraliŽ



Reisinformatie AustraliŽ

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in AustraliŽ. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie AustraliŽ